Celkem 0 položek
0 Kč

Vital-trunk katze 395g

Pooperační tekutá výživa pro kočky.
Hmotnost: 0,44 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Vital-trunk je tekuté kompletní krmivo pro kočky. Jeho složení se skládá z masa, vejce a odstředěné mléko.
Vital-trunk neobsahuje sójové nebo kukuřičné přísad, a je absorbován v těle velmi dobře.
Vitality drink je velmi chutné a je vhodné zejména pro následující situace:

Po operaci a ve fázi obnovy, kdy nahrávka pevné stravy se nedoporučuje ani způsobené nemocí nebo úrazem není možné. Vital-trunk má takovou měkkou texturu, že kočky mohou být krmeny pomocí injekční stříkačky bez polykací reflex je potlačena. Dávkování: podle potřeby až dvě plechovky denně.
Ztráta chuti k jídlu, jak je zaznamenán zejména na texturu a složení vybraných, životně důležitých, aby jídlo z koček, spíše než pevných potravin. Požití suché krmivo může být zlepšena přidáním Vital kufru. Dávkování: až do obnovení chuti k jídlu, do dvou denních dávek.
Pro starší kočky, které pouze pevnou stravu s problémy s ním. Jeho ideální forma přípravy a složení,

Vital kufru zejména pro starší zvířata, a je více přijímaná než pevnou stravu. Vital kmen může být také ve směsi s jinými potravinami. Dávkování: denně až 1 pole. - Pro mladé kočky, jsou odstaveni od mateřského mléka a měly by být převedeny na pevnou stravu. Pro usnadnění tohoto přechodu, štěňata dostat 4. až 6 Týdny 1 / 2 cín distribuovány denně na 3 malá jídla. Od 6. Vital týden může pít ve směsi s tuhou stravu, a tak usnadní začlenění štěňat. K-12 Týden by mělo být štěně přešel na pevnou stravu. - Pro březí a kojící kočky je tam právě v té době vysoce-kvalitní krmivo je velmi důležité. Dávkování: během těhotenství, 1 / 2 cín každý den - může být krmena kojící kočky na požádání.

Složení:

Maso a živočišné produkty-Vejce a vaječné výrobky, sušené odstředěné mléko

Ingredience:

Protein 4,7%, Surový tuk 4,0%, Vlákniny 0,1%, Surový popel 1,0%, Vlhkost 89%, Vitamin A 1500IE, Vitamin D3 150IE, Vitamin E 25 mg, Taurin 200 mg
//rychlydotaz
//video