https://www.traditionrolex.com/1 Podmínky ochrany osobních údajů
Celkem 0 položek
0 Kč

Podmínky ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů“ - GDPR (General Data Protection Regulation)

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679, 
obecné nařízení o ochraně osobních údajů článek 6 odst. 1. písm. a) GDPR

1. Sběr informací

Aby náš e-shop mohl dobře fungovat, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje.

Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je Petr Hrdlička, IČO: 87583305, se sídlem Moravský Krumlov, Zahradní 289, telefon: 608152300, e-mail: info@psikseft.cz.

Shromažďujeme od vás informace při registraci na našich stránkách, přihlášení se ke svému účtu, nákupu. Uchovávané informace zahrnují vaše jméno, adresu bydliště, e-mailovou adresu, telefonní číslo, případné identifikační číslo vydané státem.

Kromě toho automaticky dostáváme a zaznamenáváme informace z vašeho počítače a prohlížeče, včetně vaší IP adresy, navštívené stránky a Referer (tzn. URI, ze kterého byla webová stránka navštívena).

2. Použití informací

Jakékoliv informace, které od vás sbíráme, mohou být použity výhradně pro:

Zrealizování nákupu/prodeje zboží a jeho následné doručení na místo určení

Zlepšení služeb zákazníkům. Zlepšení našich stránek. Personalizaci vaši zkušenosti a reakci na vaše individuální potřeby; věrnostní program.

Kontakt prostřednictvím e-mailu 

3. E-Komerce Soukromí

Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu ze žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnost, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné ke splnění požadavku a / nebo transakce, např. zaslání objednávky.

4. Zveřejnění informací třetím stranám

Vaše osobní identifikační údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak nepřevádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho podnikání.

Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.

5. Ochrana informací

Realizujeme celou řadu technicko - organizačních a bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. Přístup k osobním údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (například účtování nebo zákaznický servis, reklamační řízení). Počítače / servery sloužící k ukládání osobní údajů jsou uchovávány v bezpečném prostředí.

Webové stránky jsou provozovány na zabezpečeném serveru HTTPS.

6. Odhlášení

Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání informací a aktualizací týkajících se vaší objednávky, občasným firemním sdělením, zaslání informací o výrobcích, atd.

Pokud se budete domnívat, že my jakožto Zpracovatel osobních údajů tyto zpracováváme v rozporu s ochranou soukromého a osobního života – požádejte bez prodlení písemně o jejich likvidaci.

7. Souhlas


Návštěvou našich stránek a jejich používáním souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí. Souhlas je poskytnut na dobu neurčitou.

Poskytnuté osobní údaje byly Zpracovateli poskytnuty svobodně a zcela dobrovolně.