https://www.traditionrolex.com/1 Vigosine liq 5l
Celkem 0 položek
0 Kč

Vigosine liq 5l

Tekutý doplněk určený ke stimulaci funkce jater a ledvin.
Hmotnost: 6,10 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Vigosine je kombinace přirozených rostlinných extraktů upravující hlavní metabolické funkce u všech druhů zvířat, u kterých probíhá intenzivní výkrm.

Karnitin je přirozená molekula vznikající jako produkt metabolické syntézy lyzínu a metioninu. Účastní se oxidace mastných kyselin, čímž umožnuje jejich průnik do mitochondrií. Tím zlepšuje využití zdrojů energie buňkami, a hraje tak důležitou roli v energetickém metabolizmu savců. Zkracuje dobu kompenzace po zvýšené námaze, zlepšuje rekonvalescenci a povzbuzuje chut k příjmu potravy.
Sorbitol se z 80% metabolizuje v játrech na glykogen, přičemž vzniká vysoká hladina energie. Působí diureticky a podporuje funkci žlučového měchýře. Síran hořečnatý urychluje střevní pasáž a kvalitnějším využitím krmiva v trávícím traktu napomáhá růstu. Snižuje pravděpodobnost nedostatku hořčíku, která může být pro selata letální.

Stimulace chuti, zdroj energie, diuretikum, zvýšení příjmu energie, zlepšení kondice v období odstavu, lepší konverze živin u koní, skotu, ovcí, koz, prasat a drůbeže.
//rychlydotaz
//video