https://www.traditionrolex.com/1 Topstein Vepřové kostky v plechu 800g
Celkem 0 položek
0 Kč

Topstein Vepřové kostky v plechu 800g

Hmotnost: 0,85 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Vysoce kvalitní ručně plněné konzervy pro psy se 100% podílem živočišných bílkovin. Konzervy neobsahují vedlejší produkty, obiloviny ani sóju, barviva, dochucovadla ani konzervanty! Jsou extrémně chutné a vyznačují se vysokou stravitelností. Konzervy jsou vhodné pro štěňata, dospělé psy i seniory. Obsahují celé šťavnaté steaky z hovězího masa. Samozřejmostí je maso v potravinářské kvalitě a čistotě. Vyznačují se vynikajícími nutričními a dietními hodnotami, vysoký obsah hořčíku podporuje správnou funkci svalů a nervů, sodík a vápník se příznivě podílí na zpevňování kostí. NEOBSAHUJÍ žádné obiloviny, vedlejší produkty (odpady z výroby), chem. konzervanty, dochucovadla, barviva. 

 

Složení:

Vepřové maso. 100% podíl živočišných bílkovin

Analytické složky: Konzerva obsahuje vysoké množství přirozených vitamínů (A, E, D), aminokyselin (lysin, methionin, cystin) a minerálů. hrubý protein 13 % hrubý tuk 6 % hrubá vláknina 0 % hrubý popel 0 % vlhkost 75%

 

 Doporučené dávkování: 

Hmotnost zvířete (kg)Denní dávka krmiva (g)
5200
10400
20600
30800

 

 

Podává se při pokojové teplotě. Udržujte otevřenou konzervu v chladu. Konzervy doporučujeme kombinovat s kvalitními granulemi, ideální také jako doplněk po operacích, v rekonvalescenci, při problémech s ledvinami a močovými cestami - konzervy díky vysoké vlhkosti dodají pejskovi hodně tekutin, což podpoří správnou funkci ledvin. 

//rychlydotaz
//video