https://www.traditionrolex.com/1 Sheba kapsa Perfect Portions s tuňákem 3x75g
Celkem 0 položek
0 Kč

Sheba kapsa Perfect Portions s tuňákem 3x75g

Hmotnost: 0,34 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

My, kdo pracujeme v značce Sheba, chápeme touhu vašich kočičích kamarádů po kvalitním jídle a dobře zpracovaných recepturách. Sheba navrhla celou řadu vynikajících krmiv pro domácí mazlíčky s lahodnými recepturami, díky nimž je krmení vaší kočky pokaždé radostí. Uvidíte, že bude příst a žadonit o přídavek.

S NOVOU řadou Sheba Perfect Portions je snadné dát vaší kočce krmivo s chutí, kterou si zamiluje. Šťavnaté jednotlivé porce připravené z kvalitních surovin, pokaždé čerstvě podávané, beze zbytků. Jednoduše křupnout, odloupnout a podávat čerstvé krmivo.

V kombinaci vynikajícího jídla a omáčky, poskytuje toto vysoce kvalitní mokré krmivo pro dospělé kočky SHEBA® kompletní výživu. Pro vždy čerstvé jídlo, má každá vanička 2 samostatné porce luxusních kočičích paštik, uzavřené pro zachování kvality. Sheba Perfect Portion jsou k dispozici v praktických velikostech 3x75g (2x37,5g). Jednoduše křupnout, odloupnout a podávat Novou řadu Sheba Perfect Portions, kterou si vaše kočka zamiluje. Kvalitní SHEBA® bez umělých barviv a konzervantů. Krmivo pro kočky Sheba Perfect Portions bylo vyvinuto s našimi odborníky na výživu a veterináři společnosti WALTHAM, předního odborníka na výživu domácích mazlíčků.

 

Složení: maso a výrobky živočišného původu (40%), ryby a vedlejší produkty z ryb (včetně 4% tuňáka), výrobky rostlinného původu, minerální látky, různé cukry. 

Doplňkové látky v 1 kg: 

Nutriční doplňkové látky: Taurin: 573 mg, Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 1.3 mg, Jód (Jodid draselný): 0.34 mg, Železo (Sulfát železa (II), monohydrát): 16.8 mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 3.4 mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 16.0 mg. 

Analytické složky (v %): 

protein: 8.4; obsah tuku: 5.3; obsah anorganických látek: 1.9; hrubá vláknina: 0.10; vlhkost: 82.5 

 

Doporučené dávkování:

Kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje 4 vaničky a 20 g suchého krmiva denně. Doporučujeme podávat směs kompletního mokrého krmiva SHEBA® a suchého krmiva. 

Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Jídlo podávejte při pokojové teplotě, nespotřebované porce uchovávejte v chladu po maximální dobu 2 dnů. 

//rychlydotaz
//video