Celkem 0 položek
0 Kč

Royal Canin mléko krmné Babydog Milk pes 2kg

Kompletní mléčná náhrada
Hmotnost: 2,44 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Doplňek nebo náhrada mateřského mléka pro štěňata od narození do odstavení od matky.

Harmonický růst
Babydog milk je mléko svým složením velmi podobné mléku fen a tak umožňuje postupný, harmonický růst štěňat. Obsahuje vysokou hladinu energie a proteinů.

Spolehlivé trávení
Babydog milk obsahuje pečlivě vybrané vysoce stravitelné proteiny a obsah laktózy je velmi podobný mateřskému mléku. Tento přípravek je zvláště vhodný pro trávicí systém štěňat, protože se v něm nevyskytuje škrob (štěňata nevylučují dostatek amylázy, aby mohly škrob trávit). Přídavek frukto-oligosacharidů (FOS) navíc pomáhá udržovat správnou rovnováhu střevní mikroflóry.

Instantní mléko
Vzhledem k výjimečné receptuře se Babydog milk rozpouští okamžitě a kompletně, bez tvorby usazenin, a proto vzniká homogenní tekutina.

Obohaceno o DHA
DHA je co do množství nejdůležitější polynenasycená mastná kyselina pro mozkovou tkáň a sítnici savců. Po narození a za fyziologických podmínek má ještě plně nerozvinutý mozek štěněte vysoké nároky na přísun DHA. Nervový systém štěňat se po narození dále vyvíjí. DHA obsažené přirozeně v mateřském mléce pomáhá při rozvoji kognitivních funkcí a proto i Babydog milk je obohacen o přídavek této látky.

Souprava Babydog milk obsahuje: - Čtyři 100g sáčky v 400g krabici nebo 5x400g sáčků v 2kg kyblíku obsahující práškové mléko v ochranné atmosféře (záruka zachování organoleptických vlastností). - Láhev se širokým hrdlem bez obsahu bisfenolu (BPA), kterou lze snadno naplnit i vyčistit. - Tři dudlíky s variabilním průtokem pro různou velikost štěňat. - Jedna odměrka s objemem 20 ml. - Jeden návod k použití.

Složení

Mléčné proteiny, živočišné tuky, syrovátkový protein, sojový olej, kokosový olej, rybí tuk (zdroj DHA), minerální látky, frukto-oligosacharidy, aroma.
//rychlydotaz
//video