https://www.traditionrolex.com/1 Royal canin Kom. Mini Adult  2kg
Celkem 0 položek
0 Kč

Royal canin Kom. Mini Adult  2kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen (do 10kg)

Hmotnost: 2,03 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Abyste udrželi psa malého plemene zdravého a ve formě, je nezbytný zdravý životní styl. Krmivo musí odpovídat jeho energetickým požadavkům a vyživovat jeho srst, která je oslabována vlivem životního prostředí (městské znečištění nebo počasí). Značná potřeba energie.Kvůli jejich malé velikosti mají malí psi větší nároky na přísun energie než psi velcí. Například aby urazili stejnou vzdálenost, musí udělat o mnoho více kroků. Mimoto jsou malí psi obvykle velmi aktivní a hraví. Naplnění vysokých energetických požadavků (4132 kcal/kg) a prevence obezity pomocí L-karnitinu pro spalování tuků a snížení rizika nadváhy. Výživa srsti a ochrana kůže pomocí aminokyselin s obsahem síry (methionin a cystin) pro tvorbu a objem srsti, mastných kyselin (omega 6 a omega 3) pro lesklou srst, zinku, kyseliny listové a vitamínů A a B pro zdravou kůži. Uspokojení apetitu psů malých plemen pomocí speciálně vyvinuté velikosti a tvaru kroket, pečlivě vybraných surovin a přírodních ochucovadel.
UŽITEČNÉ RADY Vyvarujte se krmení zbytky ze stolu, můžete snadno způsobit Vašemu psovi nadváhu. Například 25 gramů tvrdého sýra nahrazuje 100 kcal, což je jedna třetina denní dávky psa vážícího 3 kg. Pravidelně važte Vašeho psa. Nejprve se zvažte se psem v náručí a potom bez něj. Rozdíl tvoří hledanou hmotnost psa. Jednou týdně Vašeho psa vyčesejte. Podpoříte jeho krevní oběh a zlepšíte výživu kůže.

Složení: Kukuřice, kukuřičná moučka, dehydrované kuřecí maso, živočišné tuky, kukuřičný gluten, kuřecí játra, řepné řízky, kvasnice, rostlinný tuk, rybí tuk, minerální látky, stopové prvky, polyfosfát sodíku, DL-metionin, vejce v prášku, L-Lysin, L-Carnitine, vitaminy.

//rychlydotaz
//video