https://www.traditionrolex.com/1 Purina Dog Chow Adult Sensitive Salmon&Rice 14kg
Celkem 0 položek
0 Kč

Purina Dog Chow Adult Sensitive Salmon&Rice 14kg

Kompletní a vyvážená strava pro citlivější dospělé psy.
Hmotnost: 14,30 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Obsahuje lososa jako přírodní zdroj bílkovin, které spolu s celozrnnými obilovinami a rýží podporují ideální tělesnou kondici vašeho psa.

Purina Dog Chow Adult Sensitive je prémiové krmivo bohaté na kvalitní maso, které spolu s celozrnnými obilovinami nebo rýží tvoří základ krmiv pokrývající potřeby psů všech plemen ve všech jejich životních obdobích. Křupavá struktura granulí Purina Dog Chow Adult Sensitive pomáhá udržovat čisté zuby a podporuje dobrou dentální hygienu psů. Speciální kombinace granulí dvojí velikosti, které jsou obsaženy ve všech recepturách řady Dog chow, pomáhá pokrývat potřeby psů bez ohledu na druh plemene, věk a životní podmínky psa.

Trávicí trakt: Receptury Dog chow obsahují rýži a přírodní vlákninu z čekanky a řepné dužiny. Rýže přispívá k lepší stravitelnosti krmiva. Čekanka je zdrojem přírodních prebiotik, které zvyšují počet kladných bakterií ve střevech a podporují zdravý zažívací trakt. Řepná dužina je dobře známá pro svou vlastnost zlepšovat kvalitu výkalů.

Kůže a srst: Receptura Dog chow Sensitive pro dospělé psy obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny a vitamin A (obojí přírodního původu) pro získání a udržení zdravé kůže a lesklé srsti.

Složení krmiva Purina Dog Chow Adult Sensitive:
obiloviny (min. 4% rýže, min. 4% kukuřičných zrn), maso a produkty živočišného původu, vedlejší rostlinné produkty (min. 0.5% řepné dužiny), ryby a vedlejší produkty z ryb (min. 4% lososa) protein 25%, tuk 14%, popel 7%, vláknina 3%, vápník 1,2%, fosfor 1%
//rychlydotaz
//video