Celkem 0 položek
0 Kč

ProPlan Dog Adult Duo Délice Beef 2,5kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy s vysokým podílem hovězího masa.
Hmotnost: 2,50 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Lahodné krmivo pro psy v prémiové kvalitě s křupavými kroketami a masovými kousky.

Kvalitní výživa je základem pro zdravý život Vašeho psa. Cílem nové receptury PRO PLAN DUO Délice je poskytnout kompletní a 100% vyvážené krmivo, které je důležité pro celkové zdraví a pohodu psů. Složení krmiva rovněž podporuje zdraví zubů a trávicího traktu. Je zřejmé, že samotné zdraví bez pocitu štěstí psům dokonalou pohodu nepřinese. Psi budou mít pocit, že je touto bytříbenou chutí rozmazlujete a vy budete mít jistotu, že podáváte výživu, na které si Váš pes opravdu pochutná.

Pro Plan Duo Délice poskytuje psům vyváženou výživu a podporuje jejich zdraví a pohodu. Pečlivě vybrané suroviny a patentovaný proces výroby zajišťuje vysokou stravitelnost krmiva. Psi tak dostávají výživu, kterou potřebují a výsledkem trávení je méně odpadních látek.

Hlavní složkou krmiva je hovězí maso. Této jedinečné kombinaci křupavých granulí a křehkých kousků psi rozhodně neodolají.

Jedinečná kombinace křupavých granulí a křehkých kousků podporuje u psů žvýkání. Mechanické působení granulí funguje jako zubní kartáček a potlačuje tvorbu zubního kamene.

Specifické druhy vlákniny podporují zdraví trávicího traktu a pomáhají zlepšit kvalitu stolice, zatímco specifický zdroj proteinů pomáhá vyživovat střevní buňky.

Obsah živin: protein 25%, obsahu tuku 16%, obsahu anorganických látek 8%, hrubá vláknina 2%, omega 3 mastné kyseliny 0,3%, omega 6 mastné kyseliny 1,6%.
Složení: hovězí maso (17%), pšenice, kukuřice, dehydrované drůbeží bílkoviny, živočišný tuk, pšeničná lepková moučka, sušená řepná dužina, kukuřičná krupice, rýže (4 %), minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu, propylenglykol,sušená vejce, rybí tuk, sladová moučka

Doporučená denní dávka: váha psa denní doporučená dávka 1-5kg 35-110g 5-10kg 110-180g 10-25kg 180-335g 25-35kg 335-415g 35-45kg 415-490g 45-70kg 490-680g

U psů s citlivým trávením nebo u psů, kteří krmivo PRO PLAN doposud nedostávali se doporučeje přejít na PRO PLAN Duo Délice postupně. doporučení přechodu na novou řadu: 1-3 den 1/4 krmiva Délice se stávajícím krmivem 4-6 den 1/2 krmiva Délice se stávajícím krmivem 7-9 den 3/4 krmiva Délice se stávajícím krmivem 10 den 100% krmiva Délice
//rychlydotaz
//video