https://www.traditionrolex.com/1 Plerasan V sirup 120ml/VET-P-IM sirup 120ml
Celkem 0 položek
0 Kč

Plerasan V sirup 120ml/VET-P-IM sirup 120ml

Přípravek PLERASANR V sirup je veterinární přípravek na posílení imunitního systému a vitality zvířat.
Hmotnost: 0,24 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Tekutý veterinární přípravek na posílení imunitního systému a vitality zvířat.

 

Složení:

1 ml obsahuje:

BAP-8 (standardizovaný izolát pleuran) 10 mg

Pomocné látky: fruktóza 100 mg, kyselina citronová 2 mg, sorban draselný 0,5 mg

Cílový druh zvířat: psi, kočky, ovce, koně, prasata, skot

 

Charakteristika:

BAP-8 je komplex biologicky aktivních polysacharidů (BAP) přírodního původu, který se pro přípravek VET-P-IM získává izolací z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus). Jeho hlavní složku tvoří beta-(1,3/1,6)-D-glukan, který se v odborné literatuře nazývá také „pleuran“.

BAP-8 napomáhá posílení přirozené imunitní odpověď organismu.

Popis veterinárního přípravku: Tekutý veterinární přípravek

 

Účel použití:

VET-P-IM je přípravek k posílení obranyschopnosti a vitality zvířat s obsahem přírodní složky BAP-8. Doporučuje se užívat při zvýšené fyzické zátěži, stresových situacích, infekčních onemocněních, zejména při opakovaných infekcích, při terapii onkologických onemocnění, u starších zvířat, při odstavu mláďat, v rekonvalescenci a při celkové únavě organismu. Napomáhá normalizovat sníženou obranyschopnost, například při opakovaném podávání antibiotik, terapii onkologických onemocnění, u starších zvířat, po odstavu mláďat, při rekonvalescenci a při celkové únavě organismu.

Způsob podání: Přípravek přidávat přiloženým dávkovačem nebo injekční stříkačkou, do krmiva nebo vody, případně opatrně aplikovat přímo do ústní dutiny zvířete. Před každým použitím je nutné přípravek důkladně a energicky protřepat.

 

Dávkování:

psi a kočky .................................. 2 ml/5 kg hmotnosti zvířete (od 1 do 5 kg: fixní dávka 2 ml) 1x denně

ovce a prasata................................... 1 ml/5 kg hmotnosti zvířete 1x denně

koně a skot ....................................... 1 ml/10 kg hmotnosti zvířete 1x denně

Na posílení obranyschopnosti se doporučuje používat VET-P-IM 2-3 měsíce. Denní dávku je možné zdvojnásobit při začínajících infekcích a při oslabení obranyschopnosti organismu. Zvýšenou denní dávku je třeba užívat minimálně 3 dny.

 

Skladování: Uchovávat mimo dohled a dosah dětí. Před otevřením skladujte od 5°C do 25°C, chraňte před vlhkem, mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření a každém použití přípravek ihned dobře uzavřete a uchovejte v ledničce při teplotě 2–8°C. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Upozornění: Látky obsažené v přípravku VET-P-IM jsou v množstvích, které jsou považovány při doporučeném používání za bezpečné. Překročení denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko.

Způsob likvidace přípravku a obalů: Nepoužitý veterinární přípravek nevyžaduje při likvidaci speciální požadavky. Odpad likvidujte podle místních právních předpisů.

 

Doba použitelnosti neotevřeného přípravku: 36 měsíců

Doba použitelnosti přípravku po otevření: 3 měsíce

POUZE PRO ZVÍŘATA.

//rychlydotaz
//video