Celkem 0 položek
0 Kč

Permammas N emulze 1l

Emulze k vnějšímu ošetřování akutních a chronických zánětů dojnic, skotu, koní, prasat, ovcí, koz a psů s rychlou absorpcí látek do postižené tkáně.
Hmotnost: 1,06 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Emulze k vnějšímu ošetřování akutních a chronických zánětů. Permammas N kombinuje protizánětlivý, hyperemizující, lokálně anestetický a antiseptický účinek na tkáně postižené akutním nebo chronickým zánětem. Emulze zajišťuje rychlou absorpci a hluboký průnik účinných látek do postižené tkáně. Kombinovaný efekt účinných látek potlačuje negativní následky zánětu na postiženou tkáň a podporuje proces hojení: podpora mikrocirkulace (prokrvení a saturace kyslíkem), resorpce zánětlivého exsudátu z postižené tkáně, omezení buněčné infiltrace a proliferace vaziva do tkáně postižené zánětem. • Metylsalicilát ? TLUMÍ zánět (podpora mikrocirkulace, potlačení buněčné infiltrace) • Kafr ? URYCHLUJE hojení (podpora mikrocirkulace, tkáňové granulace a resorpce zánětlivého exsudátu, analgetický účinek na postiženou tkáň urychluje hojení) • Mentol ? CHLADÍ postiženou tkáň (analgetický účinek na postiženou tkáň urychluje hojení) • Guajakol ? POTLAČUJE růst bakterií a plísní (antiseptický účinek)

Složení
Methylis salicylas 2,5 mg, Camphora 10,0 mg, Mentholum 2,5 mg, Guajacolum 5,0 mg.

Cílový druh zvířat
Dojnice, skot, kůň, hříbě, prase, ovce, koza a pes.

Dávkování
Emulzi vmasírujte do očištěné a usušené pokožky (vemeno, končetina) 2x denně. Permammas N aplikovat vždy až po dojení. Nepoužívat na poraněnou kůži.

Podávání
Akutní a chronické záněty mléčné žlázy
Doplněk systémové terapie mastitidy zesilující působení antibiotik a antiflogistik
Lokální terapie zánětů svalů a šlach končetin
Pohmožděniny měkkých tkání
Ochranné lhůty: Mléko – 0 dnů, Maso – 3 dny

Skladování
Skladujte při teplotě do 25 ° C na suchém místě mimo dosah dětí

Upozornění
Kontraindikace: Zánětlivé kožní onemocnění, ekzémy a rány. Nežádoucí účinky: V ojedinělých případech se může vyskytnout lokální reakce.
Způsob použití: K vnějšímu použití.
Ochranná lhůta: Maso 3 dni, mléko bez ochranné lhůty. Přípravek aplikovat pouze po dojení. Před dojením vemeno důkladně umýt a osušit. Chránit oči, neaplikovat na poraněnou kůži a sliznice. Pouze k vnějšímu použití!

Balení
Plastová láhev s obsahem 1000 ml.
//rychlydotaz
//video