Celkem 0 položek
0 Kč

Orijen Cat & Kitten 340g

Biologicky vhodné krmivo pro koťata všech plemen
Hmotnost: 0,39 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Kočky jsou od přírody masožravci, kteří potřebují krmivo s vysokým obsahem proteinů, čerstvého masa a malým množstvím sacharidů.

ORIJEN CAT má nejvíce čerstvých kuřat (krmených obilím), severských síhů (ulovených ve volné přírodě) a celých čerstvých vajec, tak obsahuje spoustu masa potravinářské kvality (minimálně 75 %), které je bohatým zdrojem proteinů a vaše kočka je potřebuje – a neobsahuje žádné obiloviny nebo sacharidy, které jsou pro vaší kočku nevhodné.

Kočky mají přirozenou schopnost vybírat a jíst traviny a plevele, které posilují jejich životní sílu. Kvůli tomu ORIJEN CAT obsahuje místní kanadské rostliny pískavici řecké seno, měsíček, kořen proskurníku lékařského a ostropestřec mariánský – všechny tyto rostliny kopírují přirozenou potravu koček a pomáhají vyživovat, posilovat a harmonizovat trávicí ústrojí a játra.

ORIJEN CAT má minimální množství sacharidů, protože neobsahuje obiloviny, ale různé druhy v páře vařeného ovoce a zeleniny (asi 25 %), které jsou bohaté na antioxidanty, rostlinné výživné látky a enzymy, které příznivě působí na odolnost a dobrou kondici.

Díky kuřecímu, lososímu, slunečnicovému a lněnému oleji, které obsahují hodně nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, přirozeně posiluje odolnost a vyživuje kůži a srst vaší kočky.

Myslíme si, že po přečtení složení budete souhlasit s tím, že biologicky vhodný ORIJEN CAT je přirozenou a skvělou cestou k udržení zdraví a síly a dlouhého života vašich koček a koťat bez ohledu na jejich stáří nebo plemeno.

Čerstvé místní suroviny
Čerstvé kuřecí maso, kuřecí moučka (nízký obsah popela), krůtí moučka, červenohnědé brambory vařené v páře, severští síhové ulovení ve volné přírodě, kuřecí tuk, celá čerstvá vejce, moučka z lososa, olej z lososa a ančoviček, tapiok, kuřecí výtažek, slunečnicový olej, lněný olej, Atlantské řasy, v páře vařená mrkev, špenát, hrách a rajčata, na slunci sušená vojtěška, jablečná vláknina, semeno jitrocele (psyllium), extrakt z rozmarýnu, kořen čekanky, lopuchu a proskurníku (FOS), extrakt z kvasnic (MOS), glukosami HCl, brusinky, černý rybíz, L-karnitin, semeno fenyklu, květ heřmánku, ostropestřec mariánský, ptačinec, saturejka zahradní, chondroitin sulfát.

Rostliny s příznivým účinkem na zdraví

Čekanka, lopuch a kořen proskurníku lékařského, šípky, kopřiva dvoudomá, květy měsíčku, semena fenyklu, květy heřmánku, ostropestřec mariánský (mléč zelinný), ptačinec prostřední, saturejka zahradní.

Organické minerály

Chelát železa, chelát zinku, chelát manganu, chelát mědi.

Probiotické mikroorganismy

Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium (B. bifidus), Saccharomyces (S. boulardii).

Prémiové vitamíny

Směs tokoferolů (zdroj vitamínu E), cholinchlorid, vitamín A, vitamín D3, niacinamid, vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin), vitamín B12, kyselina listová, biotin, pyridoxin (zdroj vitamínu B6).

Krátký trávicí systém koček je uzpůsoben k trávení proteinů a tuků z masa a nikoli sacharidů a obilovin, které jsou typické pro běžná krmiva.

ORIJEN CAT má hodně proteinů, málo sacharidů, kopíruje přirozenou stravu koček a tak přirozeným způsobem přispívá k vrcholné kondici koček a koťat všech plemen.

Vyvážený poměr nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6 z čerstvého rybího, slunečnicového a lněného oleje posilují odolnost a vyživují kůži a srst.

Směs vybraných bylin dělá rozdíl mezi krmivem, které má dobré nutriční vlastnosti a krmivem, které přisívá i k celkové psychické pohodě koček. Pomáhají vyživovat, posilovat a harmonizovat trávicí ústrojí a játra a upravovat hladinu inzulínu.

Garantovaná analýza :
Proteiny 45.0% (min.)
Tuk 20.0% (max.)
Sacharidy 15.0% (min.)
Vlhkost 10.0% (max.)
Vláknina 2.0% (max.)
Omega-6 3.8% (min.)
Omega-3 0.9% (min.)
Taurin 0.25% (min.)

Hořčík 0.09% (max.)
Mikroorganismy 40 M cfu/kg
Analýza obsažených rostlin
Kořen proskurníku 350 mg/kg
Kořen čekanky 350 mg/kg
Kopřiva dvoudomá 300 mg/kg
Kořen lopuchu 300 mg/kg
Semena fenyklu 200 mg/kg
Měsíček lékařský 200 mg/kg
Květy heřmánku 200 mg/kg
Ostropestřec mariánský 200 mg/kg
Saturejka zahradní 100 mg/kg
Ptačinec prostřední 50 mg/kg
//rychlydotaz
//video