https://www.traditionrolex.com/1 Obleček Hurtta Mudventure Coat ECO lilková 35
Celkem 0 položek
0 Kč

Obleček Hurtta Mudventure Coat ECO lilková 35

Hmotnost: 0,21 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ekologická ochrana pro všechna roční období.

Hraní si v dešti a blátě je velká zábava. Mudventure pláštěnka ECO pomáhá udržet nečistoty ze srsti vašeho pejska. Jelikož je bez podšívky, je lehká, pohodlná a ideální pro cestování, kempování nebo pouze na to, abyste si ji dali do batohu nebo kabelky. Pláštěnka je praktická také v letních deštích, když váš pejsek potřebuje ochránit pouze před větrným a vlhkým počasím, ale už nepotřebuje zahřát.

Tato tenká pláštěnka nemá látkovou podšívku, ale její povrch je laminovaný hladkou voděodolnou vrstvou. Voděodolnost proti dešti je promyšlena do nejmenšího detailu. Otvor pro připevnění vodítka se dá zavřít a límec utáhnout za ušima, aby pejskovi nenatekla voda dovnitř. Pláštěnka má lepené švy pro vyšší voděodolnost.

Díky přezkám na zadních nohách se pláštěnka udrží na stejném místě při rychlém běhu nebo ve větrném počasí. Délka zad je lehce nastavitelná pro pohodlné nošení a pláštěnka je nastavitelná i v pase, aby se pejsek cítil co nejkomfortněji. Pro bezpečí na brzkých a pozdních procházkách je pláštěnka zepředu a zezadu vybavena reflexním lemováním.

Vlastnosti:

  • komfortní střih
  • extra lehká
  • vhodná do teplého počasí
  • uzavíratelný otvor na vodítko
  • nastavitelná v délce i v pase
  • reflexní prvky

 

//rychlydotaz
//video