Celkem 0 položek
0 Kč

Kitekat kapsa Farmařské menu 12x100g

Balení kapsiček pro kočky

Hmotnost: 1,20 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Být kočkou je náročné a proto potřebují kočky kvalitní krmivo. V krmivu Kitekat jsou obsaženy právě ty složky, které Vaše kočka pro svá dobrodružství potřebuje: kvalitní živiny a vitamíny navíc ve velmi chutném krmivu. Krmivo Kitekat pomáhá Vaší kočce vychutnávat život. Kitekat kapsičce si nyní můžete díky většímu balení nakoupit do zásoby. V balení pro kočky naleznete taštičku s králičím, jehněčím, krůtím a drůbežím masem. Je vyrobeno bez umělých konzervačních látek a barviv a poskytuje Vaší kočce kompletní dávku potravy, neboť obsahuje všechny důležité živiny pro její zdravý život

Doporučené dávkování: 4 kg potřebuje ca. 3 kapsičky denně nebo 2 kapsičky spolu s 20 g granulí. Sterilizované kočky a kočky s malým množstvím pohybu potřebují pouze 2 kapsičky denně nebo 1,5 kapsičky a 15 g granulí.

s Jehněčím masem :
Složení: maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% jehněčího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky.

s Králičím masem:
Složení: maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% králičího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky.

s Drůbežím masem :
Složení: maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% drůbežího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky.

s Krůtím masem :
Složení: maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% krůtího masa), obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu,minerální látky.

Deklarované jakostní znaky (v %): N-látky 7%, tuky 4,5%, anorganické látky 2,5 %, vláknina 0,3%, vlhkost 82%.

Doplňkové látky v 1 kg:
Nutriční doplňkové látky: Vitamin E 10 mg, Vitamin B1 15 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 0,3 mg, síran železnatý monohydrát 33 mg, síran manganatý monohydrát 6,3 mg, síran zinečnatý monohydrát 44 mg.

Balení 12×100g obsahuje:
3 x kapsička s králičím masem
3 x kapsička s krůtím masem
3 x kapsička s drůbežím masem
3 x kapsička s jehněčím masem

//rychlydotaz
//video