https://www.traditionrolex.com/1 Karnivit pro exoty 1l
Celkem 0 položek
0 Kč

Karnivit pro exoty 1l

Přípravek pro zlepšení reprodukce a odchovu ptáčat.
Hmotnost: 1,09 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Obsahuje specifický komplex látek zlepšujících reprodukci ptactva ve Vašem chovu.
U samců podporuje spermatogenezi, protože zvyšuje kvalitu ejakulátu, zejména množství spermií a jejich pohyblivost. U samic dochází k lepšímu oplodnění a následně pak i lepšímu vývoji plodů. Ptáčata se díky KARNIVITu rodí s vyšší hmotností, imunitou a vitalitou, což se pozitivně projevuje na jejich zdravotním stavu a vývoji v dalším období jejich života. Možno podávat mladým ptáčatům již po vylíhnutí, udržuje se tak jejich vyšší vitalita a imunita, což se projevuje na jejich menší úmrtnosti. Karnivit je možno také použít v případech, kdy je žádoucí zlepšit nárůst kosterního svalstva, jako je tomu např. v případě užitkových ptáků nebo ptáků pro výstavní nebo sportovní účely.

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu v její maximální účinnosti.

Složení:

L-karnitin
vitamíny
přírodní látky
upravená pitná voda
Dávkování:

Podává se denně v množství 5–10 ml na 1 litr napájecí vody po dobu dle potřeby (např. po dobu páření apod.). Mladým ptáčatům za účelem zlepšení nárůstu kosterního svalstva podávejte neustále.
//rychlydotaz
//video