Celkem 0 položek
0 Kč

Happy Dog Supreme Sensible IrlandSalmon&Rabbit 12,5kg

Specifické krmivo pro dospělé psy s obzvláště vysokými potravními nároky anebo pro psy s alergií na krmiva běžného složení
Hmotnost: 12,50 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Irland, vyrobený z ryzího lososa a králíka, ječmene, ovsa a brambor. Jedinečný Happy Dog Supreme Life Plus Concept z přírodních, odedávna známých přísad, doplňuje tuto exkluzivní recepturu a tak vzniká kompletní suché krmivo v Super Premium kvalitě.

Díky speciálním komponetům (bez jehněčího, drůbeže, rýže, sóje a kukuřice), velmi šetrným výrobním postupům a obsahu pouze 21% proteinů, je Irland obzvláště vhodný pro cílevědomou výživu zejména velmi citlivých psů se speciálními potřebami.

Složení:
Ječmen loupaný, lososí moučka (11%), králičí moučka (10%), ovesná celozrnná mouka, drůbeží tuk, bramborová moučka, fosforečnan vápenatý, melasa z cukrové řepy, hydrolyzovaná játra, jablečná matolina (sušená), vaječný prášek, chlorid sodný , kvasnice (sušené), chlorid draselný, mořské řasy (sušené), lněné semínko (0,2%), ječmen (fermentovaný), mořské mušle (sušené), Yucca shidigera, artyčoky, pampeliška, zázvor, list břízy, kopřiva, šalvěj, koriandr, rozmarýn, tymián, kořen lékořice, heřmánek, tužebník, medvědí česnek.
//rychlydotaz
//video