Celkem 0 položek
0 Kč

Happy Dog Supreme Fit&Well Senior 1kg

Pro všechny starší psy s normální potřebu energie.Vynikající stravitelnost - přes 90%.
Hmotnost: 1,03 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Speciální krmivo SUPREME SENIOR je postaveno na bázi drůbežího, jehněčího a rybího masa, rýže, kukuřice a je obohaceno o trávení podporující balastní látky (artyčoky a čekanka) a o stabilní vitamin C a L-karnitin. Přídavek ryze přírodního HAPPY DOG LIFE PLUS CONCEPT-u se speciální směsí bylinek a pečuje o pevné zdraví a imunitu starých psů, jejich vitalitu a dobrou životní pohodu i ve druhé polovině života.
Přídavek cenných mořských mlžů jim dodává velmi cenné přírodní GAG (glukosaminoglukany), které jsou vůbec tou nejcennější a nejúčinnější výživou kloubních chrupavek. Starým kloubům, šlachám a vazům tak pomáhají uržovat potřebnou kluzkost, pružnost a pevnost a tím zmírňují příznaky opotřebení a stařecké artrózy a přispívají k pohyblivosti psů i v pokročilém věku a k dosažení dlouhověkosti.

Složení:
Kukuřice, drůbeží masová moučka, rýžová mouka, jehněčí masová moučka, hovězí lůj, hovězí škvarky, játrový hydrolyzát, rybí moučka, hemoglobin sušený, cukrovarské řízky, drůbeží tuk, slunečnicový olej (0,75%), jablečná matolina (0,7%), sušená vejce, chlorid sodný, kvasnice sušené, chlorid draselný, řepkový olej (0,25%), fermentovaný ječmen sušený (0,2%), mořské řasy sušené (0,15%), lněné semeno (0,15%), kořen čekanky extrahovaný (0,05%), artyčoky (0,03%), pampeliška, novozélandští mlži sušeni (0,02%), zázvor, list břízy, kopřiva, šalvěj, koriandr, rozmarýn, tymián, kořen lékořice, heřmánek, tužebník, medvědí česnek (bylinky celkem: 0,14%), minerální látky, stopové prvky, vitamíny.
//rychlydotaz
//video