Celkem 0 položek
0 Kč

Gelacan Plus Darling 150g

Kloubní výživa
Hmotnost: 0,22 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Doplňkové krmivo k ochraně kostí a kloubů zajišťující podávání kolagenu CHP, který příznivě působí na regeneraci pojivové tkáně tvořící pohybový a vazivový aparát psů.

Slouží k regeneraci kloubních povrchů a vaziv a zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí pohybového aparátu.

Dodává látky pozitivně působící na pohybový aparát, neboť dodává výživné látky kostem kloubního lůžka a vyživuje jak kosti, tak i chrupavky, čímž se pohyb stává pro psy méně problematickým. U psích plemen, která velmi často trpí omenocněními pohybového a vazivového aparátu, je velká šance při podávání látek potřebných pro výživu kloubů, šlach i kostí již od štěněcího věku, že bude výskyt těchto onemocnění výrazně omezen.
Indikační skupina:
doplňkové krmivo - chondroprotektivum
Indikace:
při onemocnění končetin a problémech pohybového aparátý
pro regeneraci kloubních chrupavek, šlach, vaziv a kůže
při prevenci a terapii chorob pohybového a vazivového aparátu
ve vyšším věku a při nadváze
při poranění svalstva a kůže
k urychlení hojení ran po operacích * při svalové atrofii či nepevné muskulatuře
Doporučené dávkování:
1,3 g na 10 kg hmotnosti psa. Přípravek nelze předávkovat, v počtcích podávání je možné dávku zvýšit až ztrojnásobit. Trvalé podávání je možné. Možno kombinovat s přípravky Gelacan Baby či Gelacan Profi.
Způsob použití:
Podávat denně po dobu minimálně 2-3 měsíců. V případě větších potíží je vhodné trvalé podávání.
Balení:
150 g, 500 g, 5 kg

Forma Gelacan Darling: práškové doplňkové krmivo
Složení v denní dávce 1,3 g: kolagen CHP 1060 mg; vápník 32,5 mg; fosfor 27,3 mg; hořčík 6,5 mg; selen 5,2 µg; provitamín A - beta-karoten 260 µg; vitamín C 6,5 mg; vitamín E 5 mg.
Složení: hydrolyzovaná kolagenní želatina, dihydrogenfosforečnan sodný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, vitamín C, beta-karoten, vitamín E, seleničitan sodný, přírodní aroma
Datum spotřeby: 24 měsíců od data výroby
Způsob skladování: v chladu a v suchu
//rychlydotaz
//video