https://www.traditionrolex.com/1 Dvířka SWING 15T bílá FP 1ks
Celkem 0 položek
0 Kč

Dvířka SWING 15T bílá FP 1ks

Plastová dvířka pro psy
Hmotnost: 2,72 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Díky řadě výrobků Ferplast Swing můžete nyní instalovat dvířka pro domácí mazlíčky, věnovaná výhradně vašemu čtyřnohému příteli, do jakýchkoli dřevěných, kovových nebo skleněných dveří a do cihlových zdí.

Pro kočky a štěňata doporučujeme Swing 1, 3 nebo 5. Pro střední a velké psy a také velké kočky jsou vhodnější modely Swing 11 nebo 15. Model Swing 7, vybavený magnetickým systémem, je ideální pro kočky.

Swing klapky jsou dodávány s inovativním Wind Stopper System, což je systém ochrany proti průvanu (kromě modelů Swing 1 a 3). Dalším důležitým prvkem je 4cestný uzamykací systém (není součástí modelu Swing 1), který umožňuje upravit typ otevírání podle vašich potřeb: pouze vstup, pouze výstup, vstup a výstup nebo zavřeno. A konečně, indikátor průchodu (dodaný s Swing 5 a 7) vám pomůže pochopit, zda je váš mazlíček uvnitř nebo venku, a skládá se z vlajky umístěné na spodní straně chlopně, která bude směřovat směrem, kterým váš chlupatý kamarád. šel naposledy. Všechny větší chlopně jsou dodávány s tunelem 5 cm, což umožňuje jejich přizpůsobení jakékoli konstrukci a lze je zastřihnout (tunel se nesmí zastřihovat u modelů Swing 7 a Swing Microchip, protože obsahují velmi jemný mechanismus).

Pro model Swing 5 a modely Swing 1 a 3 pro menší domácí mazlíčky, které se dodávají s částečnými tunely, je jako příslušenství k dispozici nový modulární prodlužovací tunel s hloubkou 5 cm (šrouby nejsou součástí dodávky).

Upozornění: před montáží do skleněných konstrukcí doporučujeme konzultaci se sklenářem, protože do tvrzeného bezpečnostního skla nebo dvojskla není možné vrtat otvory, pokud nebyly vytvořeny již při výrobě.

  • Univerzální uchycení na všechny druhy materiálů
  • Šest rozměrů pro kočky a psy všech velikostí
  • Modely Swing 1, 3 a 5 pro kočky a malé psy
  • Model Swing 7 pro kočky
  • Modely Swing 11 a 15 pro velké kočky nebo psy
  • Ventilační systém chránící proti průvanu (není součástí modelů Swing 1 a 3)
  • Čtyřcestný uzamykací systém (Swing 1 není součástí dodávky)
  • Poslední ukazatel směru (pouze Swing 5 a 7)
  • Magnetický systém: pouze Swing 7

 

Rozměr: 41,2 x 9,6 xv 48,2 cm

//rychlydotaz
//video