Celkem 0 položek
0 Kč

Aptus Attapectin 30tbl

Přípravek při akutním průjmu
Hmotnost: 0,05 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Minerální přípravek pro psy a kočky postižené dočasnými trávicími potížemi (akutní průjem). Účinnými látkami přípravku Attapectin jsou attapulgit a pektin, které chrání stěny trávicího systému, vážou na sebe bakteriální toxiny a produkty střevní fermentace a transportují je skrze trávicí trakt.

Při dlouhodobém používání mohou attapulgit a pektin vázat i užitečné substance, např. souběžně podávané léky, vitaminy a železo. Proto se nedoporučuje podávat Attapectin dříve než tři hodiny po medikaci.

Attapectin se používá při dočasných trávicích potížích u psů a koček. Zvířeti musí být současně k dispozici dostatečné množství tekutin (minimálně 0,5-1 dcl/kg/den), vody nebo lépe elektrolytového nápoje (např. Nutrisal®). Potřeba tekutin se zvyšuje, jestliže zvíře zvrací nebo trpí těžkým průjmem.


Technická data

Dávkování:
Malým psům s hmotností do 10 kg podávejte jednu tabletu 2x – 3x denně po dobu dvou až tří dnů. Středním psům s hmotností od 10 kg do 20 kg podávejte jednu až dvě tablety 2x – 3x denně po dobu dvou až tří dnů. Velkým psům s hmotností nad 20 kg podávejte dvě až tři tablety 2x – 3x denně po dobu dvou až tří dnů.

Tablety lze podle potřeby rozdrtit a rozpustit ve vodě. Jedna tableta váží 0,7 g.


Obsah živin:
Sušina 94%, Tuk v sušině 1,7%, Vláknina 35%, Popel 47%.


Složení:
Attapulgit 49,6 %, vehikulum 41,6 %, pektin (E 440) 8,8 %.
//rychlydotaz
//video