https://www.traditionrolex.com/1 Pyoderm šampon 200ml
Celkem 0 položek
0 Kč

Pyoderm šampon 200ml

Speciální šampon na bázi chlorhexidinu pro psy a kočky trpící kožními onemocněními nedráždící kůži, zranění ani čich.

Hmotnost: 0,24 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Šampon Pyoderm je čisticí prostředek pro psy a kočky s chlorhexidinem. Pomáhá udržovat integritu kůže a přirozenou mikrobiální rovnováhu:

  • antiadhezivní účinek na mikroorganismy (glykotechnologie)
  • hydratační účinek (chitosanid)

Optimalizovaný dávkovací systém pro snadnou aplikaci.

 

NÁVOD K POUŽITÍ: Navlhčete srst, naneste šampon, vmasírujte a opláchněte. Aplikaci opakujte, nechte působit 5-10 minut a opláchněte. Používejte 2-3krát týdně po dobu 3 týdnů nebo podle doporučení veterinárního lékaře.

 

Veterinární přípravek. Pouze pro zvířata.

 

INGREDIENTS: Aqua, Glycotechnology (Lauryl glucoside, Rhamnose, Galactose, Mannose) Chlorhexidine, Chitosanide, Lactic acid.

 

NEBEZPEČÍ. Obsahuje Alkylpolyglukosid C10-16 (CAS 110615-47-9) a Chlorhexidin Gluconát (CAS 18472-51-0). Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Při vdechování může vyvolat příznaky alergie nebo astmatu nebo dýchací potíže. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Obsah/obal zlikvidujte podle místních předpisů. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

//rychlydotaz
//video