Celkem 0 položek
0 Kč

Phytovet Cat Skin a. coat heb-mix 125g

Bylinný preparát pro hustou a lesklou srst.
Hmotnost: 0,15 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Bylinný přípravek pro zdravou kůži a lesklou srst. Zvyšuje odolnost kůže vůči vnějším vlivům. Bylinná směs obsahující vše, co vaše kočka potřebuje pro hustou a lesklou srst. Je velmi vhodná pro kočky účastnící se výstav. Aplikace je vhodná také jako doplněk při léčbě všech kožních potíží, jakými jsou například ekzémy, vypadávání srsti, kožní záněty, lupy a různé alergie. Má krvečistný a protizánětlivý účinek, posiluje imunitní systém organismu a zlepšuje látkovou výměnu kůže. Efektivně podporuje proces výměny srsti. Nemá vedlejší účinky a její užívání je vhodné jak při akutních problémech, tak k dlouhodobému preventivnímu užívání.

Dávkování: (1 odměrka cca = 1,4 g součástí balení)

kočky do 4 kg váhy 1/2 odměrky denně
5 kg a více 1 odměrka denně
Denní dávku důkladně vmícháme do základního krmiva (v případě potřeby navlhčíme). V prvních dnech podáváme nižší dávky. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování zvýšit.

Složení: zlatobýl, kopřiva, spirulina, rakytník, mořská řasa, svízel, lopuch, smetánka, přeslička, pelyněk, jetel, heřmánek, měsíček, sléz

Doba použitelnosti 36 měsíců.

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Phytovet obsahuje pouze čistě přírodní, bylinné směsi bez přísad. Je určen k efektivní podpoře léčby jak chronických a akutních zdravotních potíží vašeho zvířete, tak především k dlouhodobému preventivnímu užívání. Účinné látky produktů Phytovet jsou organismem lépe vstřebávány a díky svému širokému terapeutickému spektru podporují celkovou vitalitu a dobrý zdravotní stav vašeho zvířete s výrazně nižším rizikem projevu nežádoucích vedlejších účinků ve srovnání se synteticky vyráběnými preparáty. Produkty Phytovet jsou certifikovány ÚSKVBL (Ústav státní kontroly veterinárních biopreparátů a léčiv).
//rychlydotaz
//video