Celkem 0 položek
0 Kč

Orijen Dog Regional RED 11,4kg

Biologicky vhodné krmivo s masem divočáků, jehňat a bizonů pro dospělé psy všech plemen
Hmotnost: 11,50 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
ORIJEN Regional Red je první biologicky vhodné krmivo pro dospělé psy všech plemen, jediné krmivo, které neobsahuje vůbec žádné obiloviny ani další pro psy nevhodné přísady. Obsahuje minimálně 70% masa v potravinářské kvalitě, 30% ovoce, zeleniny a bylin a 0% obilovin - NOVINKA.


ORIJEN Regional Red má vysoký obsah bílkovin a malé množství sacharidů, což odpovídá stejné bohatosti a různorodé vyváženosti čerstvého masa, ovoce, zeleniny a travin, se kterou by se psi mohli setkat v divoké přírodě.

ORIJEN Regional Red je doslova nabit prémiovým červeným masem v potravinářské kvalitě. Jeho hlavním rysem je čerstvé maso vepře, kance, jehněčí a čerstvé maso z bizona - suroviny z volných chovů našeho regionu, vhodné pro lidskou spotřebu. Všechny tyto suroviny jsou dodávány k našim dveřím denně čerstvé.

Namísto obilovin obsahuje Orijen množství místního ovoce a zeleniny - batata sladké a červenohnědé brambory, černý rybíz a slunečnice z místních prérijních farem, jablka a brusinky z vnitrozemských sadů a organickou mořskou zeleninu z tichomořských přílivových pásem.

Čerství jezerní lososi jsou vynikajícím zdrojem čistých esenciálních mastných kyselin (včetně DHA a EPA), které podporují vývoj buněčných stěn a imunitního systému, stejně jako zdraví kůže a lesklou srst - což je vnější ukazatel zdraví a vitality Vašeho štěněte.

Rozdíl mezi krmivem, které má dobré nutriční vlastnosti, a krmivem, které zároveň přispívá ke špičkovému zdraví, představuje směs bylin - psyllium, kořen pampelišky, sladký fenykl a list máty peprné - jež kopírují přirozenou potravu, tonizují zažívací trakt a posilují játra.

Jsme přesvědčeni, že poté, co si přečtete složení, budete souhlasit s tím, že biologicky vhodný ORIJEN Regional Red je ideální přirozenou cestou k zajištění dlouhé zdravé budoucnosti Vašeho psa bez ohledu na velikost nebo plemeno.

Složení - čerstvé kanadské suroviny: Čerstvé vykostěné maso divokých prasat, čerstvé vykostěné jehněčí maso, jehněčí moučka, červenohnědé brambory, čerstvé vykostěné vepřové maso, hrášek, lososí moučka, moučka ze síha, moučka ze sledě, čerstvé vykostěné maso bizonů, celá čerstvá vejce, bramborový škrob, čerstvé vykostěné maso z lososa (přírodní zdroj DHA a EPA), vojtěška, sladké brambory, čerstvé vykostěné maso candáta, lososový olej (přírodně konzervován vitaminem E a kyselinou citronovou), hrachová vláknina, psyllium, dýně, rajčata, mrkev, jablka, brusinky, bobule muchovníku, černý rybíz, kořen čekanky, kořen lékořice, kořen anděliky, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, semínko sladkého fenyklu, list máty peprné, květy heřmánku, pampeliška, saturejka, extrakt z rozmarýnu, chaluhy, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, chelát zinku, thiamin, riboflavin, vitamin B5, chelát železa, vitamín B6, chelát manganu, chelát mědi, kyselina listová, biotin, vitamin B12, selen, sušená jogurtové kultury Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium.
//rychlydotaz
//video