Celkem 0 položek
0 Kč

Eukanuba Dog Breed N. Cocker Spaniel 7,5kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kokry
Hmotnost: 7,50 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Kompletní a vyvážená strava vytvořená k podpoře kontroly hmotnosti a pro zdravou kůži a přepychovou srst.
Detail: Kompletní krmivo pro dospělé Cocker Spaniely. Toto krmivo je vhodné i pro Anglické Špringlšpaněly a Americké kokry.Kokršpaněk je plemeno proslulé pěkným postojem a šťastným vrtěním ocásku. K udržení kontroly hmotnosti a k podpoře zdravé kůže jim může pomoci vhodná nutriční péče.
Obsažené znaky krmiva: *živiny kůže jako zinek a měď a zvýšené množství Omega 6 a 3 mastných kyselin a živiny chrupavky jako glukosamin a chondroitin sulfát pro zdravé klouby a hybnost *redukované kalorie + L-carnitin ke kontrole hmotnosti pro optimální tělesnou kondici *přírodní vlákninu pro zdravé zažívání Krmný návod: (viz tabulka na obale).
Složení: kuřecí maso (>24%), kukuřice, pšenice drůbeží moučka, čirok, ječmen, zvířecí tuk, sušená řepa, kuřecí vnitřnosti, sušená celá vejce, sušené pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, sůl, hexametafosfát sodný, lněné semeno, DL-methionin, glukosamin, hydrochlorid, chondroitin sulfát.
Jakostní znaky: proteiny 270 g / kg, vlhkost 8%, tuky 120 g / kg, popeloviny 70 g / kg, vláknina 30 g / kg, vápník 10 g / kg, fosfor 8 g / kg, vitamín A 14000 m.j./ kg, vitamín D3 750 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, L-karnitin 50 mg / kg, beta-karoten 1 mg / kg.
//rychlydotaz
//video