Celkem 0 položek
0 Kč

Bosch Dog Sensitive Duck & Potato 1kg

Hmotnost: 1,10 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Bosch Sensitive - pokud je Váš pes citlivý na potravu, tak potřebuje krmivo, které obsahuje co nejméně "problematických surovin". Alergie a intolerance jsou na vzestupu také u psů, proto se vyplatí mít přehled o recepturách krmiva. S Bosch Sensitive - kachní s bramborami máte k dispozici kvalitní krmivo, které je určeno speciálně pro psy citlivé na výživu.

Krmivo pro psy obsahuje kachnu, která je jediným zdrojem živočišných bílkovin a brambory, které jsou zdrojem dobře stravitelných sacharidů. Krmivo neobsahuje obilniny. Jelikož se krmivo vyznačuje vysokou energetickou hustotou, nemusí Váš pes hltat žádné velké porce, aby pokryl svou denní potřebu energie. To je perfektní, pokud se občas nedostaví velká chuť k jídlu. Také vybíraví čtyřnozí přátelé jen těžko odolají, protože Bosch Sensitive kachní s bramborami se vyznačuje lahodnou chutí. Krmivo je vyráběno v souladu s přísnými nároky na kvalitu v Bádensku-Württembersku - to nejlepší pro Vašeho miláčka!

Složení:
Kachna (čerstvá, 30%), bramborový škrob, brambory (sušené, 16%), kachní bílkovina (sušená, 15%), řepné řízky (odcukřené), lněné semínko, bílkovinový hydrolyzát (kachní), hrášek (sušený), kvasnice (sušené, vč. 0,1% mananoligosacharidů, 0,06% betaglukanů), celulóza, chlorid sodný, chlorid draselný, řasy (sušené), čekanka (sušená), glukosamin, chondroitin sulfát.

Nutriční doplňkové látky:
Vitamín A (12.000 MJ/kg), vitamín D3 (1.200 MJ/kg), vitamín E (70 mg/kg), zinek [jako oxid zinečnatý] (70 mg/kg), zinek [jako chelát zinku a aminokyselin, hydrát] (75 mg/kg), měď [jako síran měďnatý, pentahydrát] (10 mg/kg), jod [jako bezvodý jodičnan vápenatý] (2 mg/kg), selen [jako seleničitan sodný] (0,2 mg/kg).

Analytické složky
bílkovina 21.5 %, tuk 12.5 %, hrubá vláknina 3.0 %, popel/popelovina 6.1 %, vápník 1.1 %, fosfor 0.7 %
//rychlydotaz
//video