Celkem 0 položek
0 Kč

Arden Grange Dog Adult Sensit.Ocean Fish &Potato 6kg

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy všech plemen s rybou a brambory
Hmotnost: 6,00 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
ks
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
V poslední době stále častěji sklonovanou surovinou ve výživě psů jsou brambory.
Mnozí z vás mají zažité, že brambory pes špatně tráví a lidově řečeno je „nevyužije“. To se týká brambor doma vařených.
Nutriční odbornící se shodují, že brambory zpracované technologií šetrného vaření v přesycené páře jsou nejšetrnějším zdrojem škrobů pro masožravé šelmy (co se týče škrobů v krmivu obecně, za optimální orientační hladinu se považuje rozmezí 30-50%, směrem dolů je pohyb hodnot vítaný, směrem nahoru již ne. Při tomto technologickém kroku, viz Technologie Arden Grange , dochází k otevření škrobových zrn a želatinizaci škrobu, který se stává vysoce biologicky dostupným se stravitelností pro psa prakticky 100%. Želatinizace škrobů probíhá i v obilovinách, pokud jsou v receptuře obsaženy.

Ovšem bramborový škrob nejméně ze všech škrobů rozkolísává hladinu krevního cukru a je tak nejvhodnějším zdrojem škrobů pro psy a kočky. Má rovněž hypoalergenní vlastnosti ještě výraznější než rýže.

Arden Grange pečlivě sleduje vývoj v nutriční péči o psy a proto připravilo recepturu s bramborami jako jediným zdrojem škrobů a treskou jako jediným zdrojem bílkovin. Je vhodná i pro nejcitlivější psy.

• Dospívající a dospělí jedinci všech plemen včetně jedinců citlivých na potravu, pro období nemoci, rekonvalescence, zátěže, udržení dlouhodobé výstavní kondice.
• Jediným zdrojem bílkovin je mořská treska lovená ve studených mořích etickým způsobem.
• Obsah sušeného masa je 26% - tzn. na každých 100 gramů granulí bylo použito 130 gramů čerstvého masa z tresky (obvyklé množství čerstvého masa použitého k výrobě superprémiových granulí známých značek obdobné cenové hladiny je 15-20 gramů).
• Neobsahuje žádné obiloviny – jediným zdrojem škrobů jsou brambory hodnocené v poslední době jako nejlepší zdroj sacharidů pro výživu psů.
• Tato kombinace hypoalergenních a nejlépe stravitelných surovin spolu s absencí nejčastějších potravních alergenů (hovězí, sója, mléčné produkty) předurčuje recepturu i pro výživu jedinců s výraznou potravní přecitlivělostí a sklonem k zánětům

• Vhodné jako dieta i u probíhajících zánětů zažívacího traktu

Nízký obsah škrobů spolu s vysokou a snadnou stravitelností, dostatečná kalorická nálož činí tuto recepturu velmi vhodnou i pro psy malých a trpasličích plemen, pro dospívající jedince všech plemen, psy v zátěži a psy, které je třeba udržet po delší dobu ve špičkové výstavní kondici

Vysoký obsah omega-3 a omega- 6 kyselin z masa mořských ryb (celkem 6,16%) zaručuje perfektní kondici kůže a srsti, vysoký lesk, přispívá ke zklidnění svědivých stavů u zánětů kůže.

• Nenasycené mastné kyseliny EPA & DHA z rybího tuku podporují činnost srdce, udržují zdravé cévy.
• Vysoká hladina glukosaminu, chondroitinu a MSM přispívá k dobré kondici kloubů.
• Buněčné antioxidanty, nukleotidy, vitamíny, minerály, stopové prvky včetně chelátových forem.
• Brusinky, juka, prebiotická vláknina – fruktooligosacharidy, mannooligosacharidy.

Složení:
Bramborové úsušky (min.42%), rybí moučka z bílé ryby (min 26%), řepná dužina, kuřecí tuk, lněné semeno, rybí olej, sušené pivovarské kvasnice, sušené vejce, minerály, vitamíny, nukleotidy, prebiotika FOS, prebiotika MOS, extrakt z brusinek, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, MSM, extrakt z juky, konzervováno směsi tokofelorů a extrakty z rozmarýnu

Analýza:
Bílkoviny 25.0%
Tuk 14%
Vláknina 3.0%
Popeloviny 7.0%
Vlhkost 8.0%
Omega-6 4.89%
Omega-3 1.27
Vitamin A 15000 m.j./kg
Vitamin D3 1000 m.j./kg
Vitamin E 100 m.j./kg
Vápník 2.30%
Fosfor 1.40%
Měď 20.00mg/kg
ME 390 kcal/100g.

Doporučení:
Krmivo můžete zkrmovat suché nebo navlhčené, navlhčené nenechávejte v misce déle než půl hodiny.
Dospělým psům rozdělte denní krmnou dávku na dvě porce, štěňatům podle věku na 5-3.
Pes musí mít dostatek pitné vody.
Na krmivo přecházejte postupně.
Nepřekrmujte.
//rychlydotaz
//video