Celkem 0 položek
0 Kč

Advantix Spot On 1x0,4ml pro psy do 4kg

Advantix spot on je antiparazitární přípravek pro psy
Hmotnost: 0,02 kg
Dostupnost: Skladem     info
   
Kč bez DPH
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Advantix spot on je antiparazitární přípravek pro psy.
Charakteristika:


Advantix® spot-on je určen pro léčbu a prevenci infestace (napadení) blechami. Blechy jsou na psech zabíjeny během jednoho dne po aplikaci. Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů. Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí (FAD).


Advantix® spot-on je určen pro léčbu a prevenci infestace (napadení) klíšťaty. Zaručuje akaricidní (zabíjí dospělce) a repelentní účinek proti klíšťatům po dobu 3–4 týdnů. Klíšťata přitomná na psovi už v době aplikace nemusí být usmrcena během 2 dnů po léčbě a mohou zůstávat přichycená a viditelná. Proto je doporučeno odstranit klíšťata přítomná již v době aplikace, aby se zabránilo jejich přichynení a sání krve.

Advatix svým působením zabrání přenosu nemocí přenášených klíšťaty : borreliózy, babesiósy, ehrlichiózy, ricketsiózy

Advantix® spot-on rovněž poskytuje repelentní ochranu proti flebotomům (pakomárům) a komárům (Culex spp., Aedes spp.) na dobu až 2–3 týdnů.

Advantix svým působením zabrání přenosu nemocí např. leishmaniózy, která se vyskytuje v teplejších oblastech

Advantix® spot-on odpuzuje a zabíjí klíšťata, komáry dříve než se přisají. Blechám zabrání sát do několika minut !!!

Advantix® je vhodný
•Pro štěňata od 7 týdnů věku
•Pro březí i kojící feny
•Účinkuje i po koupání a šamponování
Obsah léčivých a pomocných látek

Účinné látky: Imidacloprid, Permethrin

Pomocné látky: kyselina citrónová, butylhydroxytoluen, střední nasycené triacyglyceroly, Methylpyrrolidon

Dávkování:

Je odstupňované podle hmotnosti psa: 1) pes o hmotnosti do 4 kg, 2) pes o hmotnosti 4 – 10 kg, 3) pes o hmotnosti10 – 25 kg, 4) pes o hmotnosti nad 25 kg.


Pro velké psy
je třeba 0,1ml Advantix® na každý kilogram živé hmotnosti psa

•pes o hmotnosti 50kg potřebuje tedy 5ml Advantix® (což odpovídá např. Advantix® pro psy nad 25kg + Advantix® pro psy od 4 do 10kg)
•pes o hmotnosti 60kg potřebuje tedy 6ml Advantix® (což odpovídá např. Advantix® pro psy nad 25kg + 2× Advantix® pro psy od 4 do 10kg anebo Advantix® pro psy nad 25kg + Advantix® pro psy od 10 do 25kg)
•pes o hmotnosti 70kg potřebuje tedy 7ml Advantix® (což odpovídá např. 2× Advantix® pro psy nad 25kg)


Nežádoucí účinky
Vzácné případy reakcí u psů mohou zahrnovat přechodnou kožní senzitivitu (včetně zvýšené svědivosti, alopecie a erytému v místě aplikace) nebo letargii. Otrava po nežádoucím perorálním příjmu u psů je nepravděpodobná, ale může se vyskytnout ve velice vzácných případech. V tom případě se mohou vyskytovat neurologické příznaky jako třes a letargie. Léčba by měla být symptomatická pod dohledem veterinárního lékaře. Není známo specifické antidotum.

Nepodávejte kočkám !!!!
//rychlydotaz
//video